Latvijas Republikas prokuratūra

Teksta izmērs

  • 100%
  • 150%
  • 200%

Kontrasts

Ģenerālprokurors pieņem prokurores Anetes Kaparkalējas zvērestu

23/09/2022

2022. gada 23. septembrī ģenerālprokurors Juris Stukāns pieņēma Vidzemes prokuratūras prokurores Anetes Kaparkalējas zvērestu. Anetes darba vieta atradīsies Madonā.

Ģenerālprokurors prokurorei novēlēja allaž atcerēties zvērestā sacīto un veiksmīgi izmantot stažēšanās laikā gūtās zināšanas un pieredzi. “Vienmēr centieties izdarīt savus pienākumus maksimāli kvalitatīvi. Tas, ka likums dod prokuroram tiesības patstāvīgi pieņemt lēmumus, nenozīmē, ka prokuroram nav pienākuma juridiski precīzi un kvalitatīvi izdarīt savu novērtējumu un pieņemt lēmumu. Mans aicinājums Jums – nekad nesteidzieties, šaubu gadījumā konsultējieties ar kolēģiem, izmantojiet viņu pieredzi. Par katru lēmumu atbildat Jūs personīgi,” sacīja Juris Stukāns. Kā norādīja ģenerālprokurors, viņaprāt, vieglāk ir neizdarīt kļūdu, nekā izdarīto kļūdu izlabot.

“Lai Jums izdodas just gandarījumu, darot šo sarežģīto darbu, raudzīties uz priekšu, augt, attīstīties un sasniegt izvirzītos mērķus! Stipru veselību, panākumus un veiksmi smagajā prokurora darbā!” prokurorei vēlēja ģenerālprokurors.

Sveikt jauno prokurori bija ieradies arī Vidzemes prokuratūras virsprokurors Sergejs Noviks.