Latvijas Republikas prokuratūra

Teksta izmērs

  • 100%
  • 150%
  • 200%

Kontrasts

Pasniegti prokuratūras apbalvojumi

17/11/2022

Šodien, 2022. gada 17. novembrī, vien brīdi pirms Latvijas Republikas Proklamēšanas 104. gadadienas, pasniegti Latvijas Republikas prokuratūras apbalvojumi. 

Prokuratūras III pakāpes Goda zīmi par ieguldījumu prokuratūras attīstībā saņēma Latvijas Republikas prokuratūras pārstāve Eirojustā Dagmāra Skudra, Daudznozaru specializētās prokuratūras virsprokurors Ivars Žubulis un prokurores Marina Saržinska un Anete Melliņa, Organizētās noziedzības un citu nozaru specializētās prokuratūras virsprokurora vietnieks Gaitis Krieviņš un prokurors Aivars Bergmanis, kā arī Zemgales tiesas apgabala prokuratūras prokurore Zinta Meija.

Prokuratūras Atzinības raksts par amata pienākumu priekšzīmīgu veikšanu tika pasniegts Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Īpaši pilnvarotu prokuroru nodaļas prokuroram Salvim Skaistajam, Daudznozaru specializētās prokuratūras prokuroriem Robertam Stivriņam, Olgai Žilkinai, Mārim Garjānim, Igoram Kobzevam, Guntai Vaikulei un Dainim Krastam, Organizētās noziedzības un citu nozaru specializētās prokuratūras prokuroriem Ingai Savčenko, Jurim Galejam, Rimantam Kuzmam, Imantam Orubam, kā arī prokurora palīgiem Antrai Lūsei, Artūram Davidovam un Artūram Paškevičam. Atzinības rakstus par amata pienākumu priekšzīmīgu veikšanu saņēma arī Noziedzīgu nodarījumu valsts institūciju dienestā izmeklēšanas prokuratūras prokurores Džena Andersone un Dace Nusbauma.

Prokuratūras Pateicības rakstu par ilggadēju un nevainojamu darbu prokuratūrā saņēma Rīgas Pārdaugavas prokuratūras prokurores Iveta Rudzīte un Jevgēnija Biļevska un Kurzemes tiesas apgabala prokuratūras prokurors Atis Dzērvēns. 

Ģenerālprokurors pateicās prokuroriem par pašaizliedzīgo un nesavtīgo darbu, izsakot atzinību par viņu ieguldījumu prokuratūras attīstībā un tiesiskuma stiprināšanā. “Lai nākamajā Latvijas gadā dzimst jaunas domas un tām seko darbi, kas stiprina tiesisku un ilgtspējīgu Latviju!” novēlēja Juris Stukāns. 

Ieva Šomina
Latvijas Republikas prokuratūras
Konsultante – sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālrunis: 67044586
e-pasts: Ieva.Somina@lrp.gov.lv