Latvijas Republikas Prokuratūra

 

Dura lex, sed lex!

Prokuratūra ir tiesu varas institūcija, kas patstāvīgi veic uzraudzību pār likumības ievērošanu likumā noteiktās kompetences ietvaros. Prokuratūras uzdevums ir reaģēt uz likuma pārkāpumu un nodrošināt ar to saistītās lietas izlemšanu likumā noteiktajā kārtībā.

Publicēts 17/12/2018

Tiesai nodota krimināllieta par 25 000 EUR izkrāpšanu izmantojot uzticēšanos

2018.gada 14.decembrī Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokurors tiesai nosūtījis krimināllietu, kurā apsūdzēts kāds vīrietis par to, ka izmantoja citas personas uzticēšanos un izmantojot šo uzticēšanos ar viltu izkrāpa no šīs personas 25 000 EUR.

Lasīt vairāk
Publicēts 14/12/2018

Prokuratūras paziņojums presei

Ņemot vērā žurnālistu interesi par tā saucamā “Latvijas Bankas prezidenta” kriminālprocesa virzību, procesa virzītāja V.Jirgena informē, ka tajā turpinās pirmstiesas kriminālprocess, tāpēc par šī kriminālprocesa virzību šogad nav iespējams izlemt.

Lasīt vairāk
Publicēts 14/12/2018

Prokuratūra tiesai nodod krimināllietu par cilvēku tirdzniecību

2018.gada 29.novembrī Organizētās noziedzības un citu nozaru specializētās prokuratūras prokurore nodevusi tiesai krimināllietu vienas personas apsūdzībā par divu personu turēšanu kalpībā, ekspluatācijas nolūkā, izmantojot personu atkarību un ievainojamību (cilvēku tirdzniecība).

Lasīt vairāk

INFORMĀCIJA