Latvijas Republikas prokuratūra

Teksta izmērs

  • 100%
  • 150%
  • 200%

Kontrasts

 

Dura lex, sed lex!

Prokuratūra ir tiesu varas institūcija, kas patstāvīgi veic uzraudzību pār likumības ievērošanu likumā noteiktās kompetences ietvaros. Prokuratūras uzdevums ir reaģēt uz likuma pārkāpumu un nodrošināt ar to saistītās lietas izlemšanu likumā noteiktajā kārtībā.

Publicēts 22/10/2021

Iepazīsties - prokurors!

Noziedzīgu nodarījumu valsts institūciju dienestā izmeklēšanas prokuratūras prokurore Inta Liepa saka: “Jau studiju gados Latvijas Universitātē ar īpašu aizrautību studēju tos priekšmetus, kas saistījās ar krimināltiesībām, un nolēmu, ka karjera virzāma tieši šajā virzienā. Pēc studiju pabeigšanas, gluži kā šaha spēlē, arī es savu karjeru esmu veidojusi stratēģiski soli pa solim.

Lasīt vairāk
Publicēts 22/10/2021

Prokurors vēršas trīs dažādās ministrijās ar prokurora iesniegumu

Ģenerālprokuratūrā, pārbaudot saņemto informāciju, tika konstatēts, ka persona mēneša laikā ir izdarījusi 51 administratīvo pārkāpumu ceļu satiksmē, tai skaitā atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, transportlīdzekļa vadīšanu bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, nepakļaušanos personai, kura ir pilnvarota pārbaudīt transportlīdzekļa vadītāja dokumentus, un vairākkārtēju nepakļaušanos prasībai apturēt transportlīdzekli (bēgšanu).

Lasīt vairāk
Publicēts 20/10/2021

Prokuratūrā 93 procentiem no strādājošajiem ir Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts

Ņemot vērā, ka no 2021. gada 15. novembra valsts un pašvaldību institūciju, tostarp prokuratūras, amatpersonas un darbinieki varēs veikt savus amata un darba pienākumus tikai tad, ja viņiem būs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, prokuratūra informē, ka šāds sertifikāts ir 93 procentiem no visiem prokuratūrā strādājošajiem.

Lasīt vairāk