Latvijas Republikas prokuratūra

Teksta izmērs

  • 100%
  • 150%
  • 200%

Kontrasts

Darba vizītē Ģenerālprokuratūrā ierodas Azerbaidžānas delegācija

24/02/2023

2023. gada 21.–22. februārī darba vizītē Rīgā bija ieradies Azerbaidžānas Republikas ģenerālprokurors Dr. Kamrans Alijevs (Kamran Alyev) un Azerbaidžānas Republikas Ģenerālprokuratūras Starptautiskās juridiskās sadarbības departamenta direktors Erkins Alikhanovs (Erkin Alikhanov). 


21. februārī Azerbaidžānas ģenerālprokurors tikās ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieka vietnieci izmeklēšanas darbību jautājumos Inetu Cīrules kundzi, savukārt 22. februārī Dr. Kamrans Alijevs, Erkins Alikhanova kungs un Azerbaidžānas Republikas vēstnieks Latvijā, Viņa ekselence Elnurs Sultanovs (Elnur Sultanov), ieradās Ģenerālprokuratūrā, kur tikās ar ģenerālprokuroru Juris Stukānu, Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta virsprokuroru Arvīdu Kalniņu un Ģenerālprokuratūras Darbības kontroles un starptautiskās sadarbības departamenta Starptautiskās sadarbības nodaļas virsprokurori Unu Brenču un Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokuroriem Uldi Cinkmani un Ingu Savčenko. Tikšanās laikā tika pārrunāts abu valstu kompetento iestāžu tiešās sadarbības tiesiskais tvērums. 

⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠
Kopš 2014. gada Ģenerālprokuratūrā no Azerbaidžānas ir saņemti 23 tiesiskās palīdzības lūgumi, savukārt prokuratūra Azerbaidžānai ir nosūtījusi septiņus tiesiskās palīdzības lūgumus un divus kriminālprocesus to turpināšanai ārvalstī.

Ieva Šomina
Latvijas Republikas prokuratūras
Administratīvā direktora dienesta
Komunikācijas un sabiedrisko attiecību
nodaļas vadītāja
Tālrunis: 67044586
e-pasts: Ieva.Somina@lrp.gov.lv